چهارشنبه، خرداد ۰۴، ۱۳۸۴

گوگل و بلاگر بابت یکساعت حضور شما 50 دلار می پردازند

سایت بلاگر در راستای بهبود کیفیت عملکرد و طراحی سرویس وبلاگ نویسی خود به کسانی که حاضر به کمک به این شرکت باشند به ازای یکساعت همراهی 50 دلار می دهد. قضیه از این قرار است در یکی از روز های اول ماه ژوئن قرار است سرویس های بلاگر مورد تست و آزمایش قرار بگیرد, مدیران این شرکت از کلیه وبلاگ نویسان عضو بلاگر دعوت کرده اند تا با فرستادن ایمیل به این شرکت برای حضور در آن برنامه اعلام آمادگی کنند. مدت این آزمایش یکساعت و هزینه پرداختی هم 50 دلار خواهد بود.

محل این قرار هم در مجتمع گوگل در شهر کالیفرنیا و ناحیه Mountain View است.البته برای حضور در این آزمایش غیر از عضویت در سایت بلاگ باید شرایطی دیگری هم داشته باشید. مثل :

· بالای 18 سال بودن

· داشتن سابقه وبلاگ نویسی به مدت دو ماه

· برای شرکت وبلاگ نویسی دیگری کار نکرده باشید.

بنابراین اگر شما بلاگر هستید و امکان سفر به کالیفرنیا را دارید می توانید به آدرس blogger.usability@gmail.com میل بزنید و مشخصات خود را بفرستید و اعلام آمادگی کنید. مشخصات شامل :

· شماره تماس

· آدرس ایمیل

· شهر محل سکونت

· جنسیت

· آدرس وبلاگ

۹ نظر:

Hossein گفت...

بي خيال آقا امير... ما نه بودجه كاليفرنياش و داريم نه وقت شو... نه بلديم خارجكي صحبت كنيم... دمت گرم عزيز... خيلي آقايي... ايول... .

علیرضا گفت...

سلام.امیر اقا از اینکه لطف کردی و جواب میلم را دادی ممنونم.ولی لینک وبلاگم را در وبلاگ شما نمی بینم.در مورد یونیکد نبودن وبلاگم اگر وقت داشتیید بنویسید که دقیقا مشکلم چیست.چون ظاهرا وبلاگم را وقتی انکودینگ را روی یونیکد می گذارم بخوبی می بینم و مشکلی ندارد.

علیرضا گفت...

معلوم نیست بلاگر دقیقا چه تغییراتی می خواهد انجام دهد.ادغام خصوصیات جی میل و بلاگر اگر چه یک قدم رو به جلو است ولی اصلا کافی نیست.تقریبا از زمان خرید بلاگر بوسیله گوگل تغییر مثبتی را در این سرویس ندیده ایم.کاش خصوصیاتی مثل آرشیو موضوعی ،آپلود فایل هم به بلاگر اضافه می شد.

موسی گفت...

مطالبتون همیشه جالبه اما حیف که نه پول کالیفرنیا رفتن هست نه ویزاش و گرنه من یکی حتما میرفتم
موفق باشی

sani گفت...

i hate football :))
blogger nistim emkanate safar be california ro ham nadarim :D
movafagh bashi

دایی البرز گفت...

سلام می گک این بلاگری ها و گوگی ها به پوچی رسیدند بابا 3 ساله هیچ کاری نکردند ولی حیف من نیستم و گرنه گوگل مثل افعی می خوردم

ناشناس گفت...

sghl

goli گفت...

بابا خوبی تو

day گفت...

in chera to safheh asli nemireh