یکشنبه، فروردین ۰۶، ۱۳۸۵

دختری در Ebay بدنش را برای نمایش تبلیغات به حراج گذاشت

کریس درایس، سال گذشته با به حراج گذاشتن پیشانی خود در سایت Ebay برای نمایش تبلیغات حسابی جنجال به پا کرد و توجه بسیاری از روزنامه ها و تلویزیون ها را به خود جلب کرد. اف خواهر کریس است. او چند روز دیگر(4 آوریل) 19 ساله می شود. اف قصد دارد با انجام کاری مشابه برادرش از مراسم تولدش پول بدست بیاورد. اما قطعا تصمیم او بسیار جنجالی تر از کریس است.
اف قصد دارد بدنش را در روز مهمانی تولد تبدیل به یک تابلوی تبلیغاتی چند منظوره کند. ولی او برخلاف برادرش برای هر قسمت از بدنش قیمت ثابتی مشخص کرده و به هر کس که زودتر اقدام کند، آنرا برای یک مهمانی شبانه اجاره می دهد.

جزئیات این حراجی بسیار جالب است. مشتریان می توانند قطعات 5 در 5 سانتی متری بدن اف را به قیمت 25 یورو اجاره کنند. مثلا با پرداخت 500 یورو می توان 20 قسمت 25 سانتی متری از بدن اف را اجاره کرد. داشتن فضای بزرگتر از بدن او امکان نمایش آگهی در ابعاد بزرگتر و تاثیر بیشتر بر ذهن مهمانان را فراهم می کند.
در مورد محل نمایش تبلیغات بر روی بدن اف نیز، خودش تصمیم خواهد گرفت. بدیهی است که هر کس زودتر اقدام می کند فضای بهتری از پوست لطیف اف را در اختیار خواهد داشت.
آگهی ها نیز توسط یک نقاش ماهر بدن، در شب مهمانی و تولد و در مقابل چشمانان مهمانان بر روی بدن اف کشیده خواهد شد. باید دید آیا در آینده نزدیک، تبلیغات بدنی بدل به امری عادی خواهد و یا همچنان سوژه های مورد علاقه رسانه های زرد و در حد یک تابو باقی می مانند.
اطلاعات بیشتر : در سایت Ebay
منبع : InsideGoogle

۴ نظر:

گلادياتور گفت...

آقا من فكر كنم اين نوع تبليغات رو از ايراني ايدشو دزديدن!

زمان: انتخابات رياست جمهوري اخير!

مكان: ستاد انتخاباتي هاشمي رفسنجاني، خيابان فرشته!

Micro Dump گفت...

چند تا دیگه از این پستا بفرستی فیلترت می کنن از من گفتن!
؛)

Virus گفت...

« يك نگاه مهربان » خدمت و محبت ، // اين دو لذت شريف را //آفريدگار مهر ، //گوهر نهاد آدمي شناخته ست . * رهروي ، شنيد و گفت : // كار عاشقان ِ پاكباخته ست ! // گفتم : اي رفيق راه ، //يك نگاه ِ‌ مهربان كه از تو ساخته ست ! « فريدون مشيري »

Virus گفت...

salam , divooneh ha kam nistan ...